O nas

R&D Centre INVENTOR Sp. z o.o. powstało 14 listopada 2011 roku. Od początku działalności ukierunkowani jesteśmy na opracowywanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie szeroko rozumianej branży mechanicznej. Jesteśmy Ośrodkiem Badawczo-Rozwojowym, który prowadzi prace badawczo-rozwojowe oraz realizuje kompleksowo projekty techniczne. W szczególności są to innowacyjne konstrukcje maszyn i urządzeń rolniczych oraz innych konstrukcji z dziedziny mechaniki.

Realizujemy projekty od idei poprzez fazę pomysłu, wykonania dokumentacji konstrukcyjnej, budowę, badania i optymalizację prototypu, aż do opracowania i wdrożenia technologii produkcji maszyn. Nasza kadra służy fachową pomocą i doradztwem technicznym przy określaniu potrzeb klienta.

Profesjonalne podejście do każdego projektu, indywidualne uzgodnienia z klientem, natychmiastowa reakcja na zmieniające się założenia projektowe oraz specyficzne uwarunkowania technologiczne gwarantują pełny sukces wdrożeniowy.

Kreujemy strategię rozwoju produktów oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne u przodującego producenta maszyn rolniczych SIPMA S.A.
29 lipca 2013 r. Minister Gospodarki nadał Spółce R&D Centre INVENTOR status Centrum Badawczo-Rozwojowego.